PortalHomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Учестувајте на најновата Божиќна Лотарија (Клик)
Новост: На форумот е додаден нов подфорум Игри на среќа.
Конкурс за модератори. Пријавете се !


Share | 
 

 Памела Андерсон по 13-ти пат на насловната на Playboy

Go down 
АвторПорака
ninna.
Администратор
Администратор
avatar

Мислења : 110
Пари € : 264
Години : 22

20101219
ПишувањеПамела Андерсон по 13-ти пат на насловната на Playboy

Памела Андерсон по 13-ти пат на насловната на Playboy

43-годишната Памела Андерсон уште еднаш се најде на насловната страна на списанието „Плејбој“. Таа по рекорден 13-ти пат ја краси насловната на популарното списание кое постои 57-години.Во списанието има 8 страни со голи фотографии од бившата ѕвезда на серијата „Baywatch“, но и оригинална поема „Musings from the bed of Pamela“, којашто е напишана од самата Памела.

Еве дел од поемата на англиски: „Our best isn't good enough – right now our eyes are far-reaching. Please let's show the good in us... The brilliance... The wonderful...It's abundant – it's just not tapped as it should be“.

Памела, која за прв пат позираше за Плејбој во 1989г., им порачала на сите политичари да започнат да ги користат парите за добри цели, а исто така и ја искажала поддршката кон Барак Обама.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.colorful.forum.st
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Памела Андерсон по 13-ти пат на насловната на Playboy :: Comments

No Comment.
 

Памела Андерсон по 13-ти пат на насловната на Playboy

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Colorful :: Забава :: Новости-
Отиди до: