PortalHomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Учестувајте на најновата Божиќна Лотарија (Клик)
Новост: На форумот е додаден нов подфорум Игри на среќа.
Конкурс за модератори. Пријавете се !


Share | 
 

 Новогодишно украсената куќа на Бритни Спирс

Go down 
АвторПорака
ninna.
Администратор
Администратор
avatar

Мислења : 110
Пари € : 264
Години : 22

20101219
ПишувањеНовогодишно украсената куќа на Бритни Спирс

Новогодишно украсената куќа на Бритни Спирс

За Бритни Спирс прославата не завршува. Бритни, која неодамна се врати од романтичниот одмор со Џејсон Травик организиран по повод нејзиниот роденден, го пренесе празничното расположение во својот дом.

29-годишната пејачка го украси својот мултимилионски имот во Кабласас со илјадници сијалички и различни божиќни декорации.

Иако многумина би се радувале да ја имаат Бритни за сосетка, некои од нејзините соседи воопшто не се воодушевени од празничните украси.

„Како цело изгледа многу лошо. Едно е да ставиш неколку сијалички за да ја одбележиш празничната сезона, но голем Дедо Мраз и ангели со труби на покривот е нешто сосема друго“ – изјавил незадоволен сосед.

Добро е да се види дека Бритни не е особено засегната од неодамнешните гласини за физичкото малтретирање од Џејсон Травик коишто во јавноста ги пласираше нејзиниот бивш сопруг Џејсон Александер.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.colorful.forum.st
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Новогодишно украсената куќа на Бритни Спирс :: Comments

No Comment.
 

Новогодишно украсената куќа на Бритни Спирс

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Colorful :: Забава :: Новости-
Отиди до: