PortalHomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Учестувајте на најновата Божиќна Лотарија (Клик)
Новост: На форумот е додаден нов подфорум Игри на среќа.
Конкурс за модератори. Пријавете се !


Share | 
 

 Србинот со женско лице го освои и Марк Џејкобс

Go down 
АвторПорака
ninna.
Администратор
Администратор
avatar

Мислења : 110
Пари € : 264
Години : 22

20101226
ПишувањеСрбинот со женско лице го освои и Марк Џејкобс

Србинот со женско лице го освои и Марк Џејкобс

Андреј Пејиќ е еден од најбараните модели во светот. 19-годишниот модел со убави женствени црти на лицето, долги нозе и руса коса стана ново лице на Марк Џејкобс и ќе се појави во рекламната кампања за сезоната пролет 2011г.Андреј, кој во моментов живее во Австралија, има неверојатни полни усни и истакнати јаболкници, какви што секоја жена би посакала.

Заедно со Андреј, во кампањата на Марк Џејкобс ќе учествува и русокосата Џинта Лапина којашто има слични црти на лицето, па кога ќе се појави кампањата сигурно ќе има забуни во врска со полот на моделите, особено кај оние кои немаат слушнато за Андреј.Ако се земе во предвид дека тој веќе го освои Жан Пол Готје и учествуваше во неговата пролетна кампања заедно со Каролина Куркова, а неколку пати има позирано и за Вог, тогаш не е тешко да се заклучи дека за Андреј допрва ќе се слуша во модниот свет.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.colorful.forum.st
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Србинот со женско лице го освои и Марк Џејкобс :: Comments

No Comment.
 

Србинот со женско лице го освои и Марк Џејкобс

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Colorful :: Забава :: Новости-
Отиди до: