PortalHomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Учестувајте на најновата Божиќна Лотарија (Клик)
Новост: На форумот е додаден нов подфорум Игри на среќа.
Конкурс за модератори. Пријавете се !


Share | 
 

 Патинсон и Рис Витерспун заљубени во „Water For Elephants“

Go down 
АвторПорака
ninna.
Администратор
Администратор
avatar

Мислења : 110
Пари € : 264
Години : 22

20101219
ПишувањеПатинсон и Рис Витерспун заљубени во „Water For Elephants“

Патинсон и Рис Витерспун заљубени во „Water For Elephants“

Излезе и првиот трејлер за новиот филм на Роберт Патинсон и Рис Витеспун, „Water For Elephants“. Се претпоставува дека ќе има голем интерес за филмот и тоа не само од страна на обожавателките на Патинсон.

Во „Water For Elephants“, 24-годишниот актер влегува во улогата на студент по ветерина кој по смртта на неговите родители бега од дома и му се придружува на еден циркус. Таму ја запознава убавата Витерспун која настапува со животни и веднаш се заљубува во неа. Нивната љубов е забранета, затоа што Витерспун во филмот е омажена.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.colorful.forum.st
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Патинсон и Рис Витерспун заљубени во „Water For Elephants“ :: Comments

No Comment.
 

Патинсон и Рис Витерспун заљубени во „Water For Elephants“

Вратете се на почетокот 

Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Colorful :: Забава :: Новости-
Отиди до: